Mgr inż. Adam Jabłoński

Isbudownictwo

Konstruktor, ukończył studia na wydziale Budownictwa i Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej na kierunku konstrukcje budowlane i inżynierskie.

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania oraz prowadzenia robót budowlanych w branży konstrukcyjno – budowlanej oraz drogowej bez ograniczeń.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodących  firmach budowlanych w Polsce oraz Hiszpanii –  (1999 – 2010) Budimex Poznań, Budimex Dromex Warszawa, Cadagua.

W latach 1999 – 2000 oddelegowany na staż w firmie Feroviall Agroman w Madrycie w departamencie inwestycji międzynarodowych.

Pełnił kierownicze stanowiska na budowach i rozbudowach Lotniska Ławica w Poznaniu, Barajas w Madrycie oraz Okęcie w Warszawie.

W okresie 2000 – 2005 dyrektor polskiego oddziału hiszpańskiej firmy Blauvert realizującej inwestycje budowlane wielomieszkaniowe.

Od 2009 roku prowadzi własną działalność gospodarczą firmę Isbudownictwo przygotowując i realizując dla inwestorów biznesowych duże projekty mieszkaniowe i przemysłowe